Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Kolagen na rozstępy - opinie

Czy należy stosować kolagen na rozstępy – opinie tych, którzy to robili są zgodne: jest to najlepszy kosmetyk na tę przypadłość. Nie mówimy tu jednak o każdym preparacie, który ma w nazwie „kolagen”. Kolagen na rozstępy musi być kolagenem aktywnym biologicznie – jak najbardziej zaawansowany preparat tego cennego białka AP BIOAKTIV, całkowicie naturalny, pozyskiwany z ryb.

Dlaczego mamy sądzić, że gdy zastosujemy kolagen, rozstępy zmniejszą się bądź znikną? Dlatego że rozstępy to wynik uszkodzenia włókien kolagenu, które tworzą strukturę podporową skóry. Kiedy aplikujemy kolagen, rozstępy zmniejszają się, a z czasem mogą zniknąć, ponieważ kolagen aktywny biologicznie uzupełnia straty w strukturze sprężystej w skórze właściwej.

Wśród tych, którzy stosowali kolagen na rozstępy, opinie są pozytywne. „Rezultaty po po prostu widać” – twierdzi Aneta z Podlasia. Ważne jest jednak, by kurację rozpocząć jak najwcześniej, gdy tylko rozstępy się pojawią, aplikować kolagen systematycznie, kilka razy dziennie, i łączyć tę aplikację z masażem. Rezultaty można dodatkowo polepszyć stosując kolagen w tabletkach na rozstępy, taki jak ANNA PIKURA Sensation – kolagen w kapsułkach, połączony dodatkowo z odżywczymi algami.

Powrót do Bazy wiedzy - ANNA PIKURA

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved