Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Kosmetyka – Warszawa

Interesuje cię kosmetyka? Warszawa oferuje wiele możliwości, by ją zgłębiać, zarówno w wyższych szkołach o profilu stricte kosmetologicznym (działa ich tutaj kilka) jak i jako kierunek bądź specjalizacja na uczelniach o szerokim wachlarzu dyscyplin.

Dla osób, których pasją jest kosmetyka, Warszawa jawi się jako ważne centrum przemysłowe, w którym produkuje się również kosmetyki ekologiczne. Warszawa jest siedzibą wielu producentów takich preparatów, zarówno nowych marek jak i firm o długoletniej tradycji, jak specjalizująca się w produkcji olejków eterycznych i substancji zapachowych Pollena Aroma, której eksperci cieszą się międzynarodową renomą.

Dla tych, którzy preferują kosmetyki naturalne, Warszawa jako największy w Polsce ośrodek handlowy jest idealnym miejscem na zakupy. Swoje salony firmowe bądź stoiska mają tu wszystkie firmy krajowe i zagraniczne sprzedające swoje kosmetyki w Polsce. Jest wśród nich najciekawsza z młodych polskich firm kosmetycznych AP Ltd., właściciel marki ANNA PIKURA, produkująca kosmetyki wyłącznie z substancji naturalnych. To ewenement na rynku nie tylko polskim, ale i światowym. Sztandarowe produkty tej marki, m.in. preparaty czystego kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV oraz ekskluzywne biokremy botaniczne, można kupować w Warszawie w dwóch salonach firmowych: w CH Panorama (al. Witosa 31, lok. 112) oraz w hotelu Marriott (Galeria LIM). Przy tym pierwszym salonie działa luksusowa Klinika Odnowy Kolagenowej, gdzie zalety kolagenu i preparatów botanicznych są prezentowane podczas zabiegów firmowych, zarówno klasycznych manualnych jak i za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń.Powrót do Bazy wiedzy - ANNA PIKURA

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved