Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Na rozstępy w ciąży

Jaki jest sposób na rozstępy w ciąży? Po pierwsze, zapobiegać! Masaż miejsc zagrożonych rozstępami, odpowiednia dieta, brak stresu i zapobiegawczo aplikowanie kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV wzmocnią włókna kolagenowe i zapobiegną rozstępom.

A jeśli rozstępy już się pojawiły? W szczególnym stanie, jakim jest ciąża, krem na rozstępy trzeba wybierać bardzo rozważnie. Krem na rozstępy w ciąży powinien nie tylko przynosić efekty, ale i być bezpieczny dla dziecka. Jedynym produktem spełniającym te kryteria jest kolagen aktywny biologicznie AP BIOAKTIV, produkt w 100 procentach naturalny, bezpieczny do stosowania nawet u niemowląt.

Kiedy wybieramy krem na rozstępy, ciąża powinna nas skłaniać do starannego studiowania etykiety. Gdy w składzie widać multum syntetycznych substancji chemicznych (szczególnie niewskazane są m.in. parabeny), takie kremy na rozstępy w ciąży należy wykluczyć.

Dobry krem przeciw rozstępom powinien nie tylko być bezpieczny, ale i przynosić efekt. Pytanie o to, jakie kremy na rozstępy w ciąży są najlepsze, wiąże się z charakterem uszkodzeń, których przejawem są rozstępy. Typowe kremy przeciw rozstępom zawierają niezbyt duże ilości roślinnych substancji czynnych, które same w sobie nie mają szans zlikwidować tak poważnych uszkodzeń, jakimi są pozrywane włókna kolagenowe w skórze właściwej. Główną zaletą, jaką mają konwencjonalne kremy przeciw rozstępom w ciąży, jest konieczność masowania skóry podczas aplikacji. To właśnie masaż daje lepsze rezultaty niż sam krem.

Wyjątkiem w regule jest AP BIOAKTIV Kolagen. Nie jest to typowy krem przeciw rozstępom w ciąży, lecz prawdziwy, naturalny kolagen aktywny biologicznie pozyskiwany z ryb. Działa on u źródła problemu, wnikając w głąb skóry i zastępując uszkodzone włókna kolagenu

Jak wybrać krem na rozstępy po ciąży? Sprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ po ciąży powstałe wcześniej rozstępy zdążyły się najczęściej już utrwalić i nie pomoże na nie żaden domowy sposób, włącznie z samodzielnym masażem. Kremy na rozstępy po ciąży należy więc zastąpić skuteczniejszymi i bardziej profesjonalnymi środkami. W domu stosujemy systematycznie, parę razy dziennie kolagen AP BIOAKTIV, energicznie masując miejsca dotknięte rozstępami (jedynie biust i brzuch traktujemy bardzo delikatnie). Znakomite i szybsze rezultaty dają specjalistyczne zabiegi w Klinikach Odnowy Kolagenowej, przede wszystkim dermomasaż za pomocą urządzenia TimeMachine, a także Mezoforte czy AP Oxyluxe. Można też rozważyć skorzystanie z mezoterapii medycznej i z głębokich peelingów lekarskich, tę decyzję należy jednak skonsultować z lekarzem, by ustalić, czy są to procedury wskazane dla matek karmiących.

Na rozstępy w ciąży i na rozstępy po ciąży są więc dwie najlepsze rady – przede wszystkim zapobiegać, a jeśli rozstępy już się pojawią, systematycznie stosować kolagen aktywny biologicznie AP BIOAKTIV, w razie potrzeby uzupełniając kurację specjalistycznymi zabiegami.Powrót do Bazy wiedzy - ANNA PIKURA

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved