Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Na trądzik

Co pomaga na trądzik? Przede wszystkim takie zmiany w jadłospisie, dzięki który organizm przestanie być zatruwany i zaśmiecany, a otrzyma materiał do sprawnej przemiany materii, by móc powrócić do równowagi i zdrowia. Dobre na trądzik w codziennym jadłospisie są więc jarzyny, ziarna i orzechy, owoce, naturalne oleje roślinne. Złe na trądzik są używki – papierosy, alkohol, cukier (sacharoza), a także czekolada i kakao, a w jakimś stopniu również kawa i herbata. Napoje najlepsze na trądzik to herbatki z bratka polnego, a także z krwawnika, z pokrzywy.

Co na trądzik będzie przydatne spośród produktów obecnych w każdej kuchni? Ocet jabłkowy, cytryna, ogórki, siemię lniane, płatki owsiane, miód, soda oczyszczona – z produktów tych robimy toniki (sok lub ocet rozpuszczony w wodzie) bądź maseczki-papki. Działają one oczyszczająco, ściągająco i antybakteryjnie, a niektóre złuszczająco, jednocześnie odżywiając skórę i normalizując jej funkcje.

Co jest najlepsze na trądzik spośród gotowych kosmetyków obecnych na rynku? Niewątpliwie kolagen aktywny biologicznie AP BIOAKTIV. W odróżnieniu od innych kosmetyków i preparatów zwalcza on nie tylko objawy, ale i przyczyny trądziku: działa głęboko i gruntownie, docierając do źródeł problemu na poziomie skóry właściwej i przywracając im równowagę. Nad innymi kosmetykami ma i tę przewagę, że nie zawiera żadnych syntetycznych dodatków i nigdy nie powoduje podrażnień nawet nadwrażliwej skóry.

Jak wybrać to, co najlepsze na trądzik, spośród kosmetyków uzupełniających kurację kolagenową? Powinny one być podobnie jak kolagen naturalne i nie zagrażać podrażnieniami wskutek syntetycznego składu. Krem najlepszy na trądzik nie będzie wysuszał skóry, lecz nawilżał ją, nie będzie działał na nią agresywnie, lecz łagodnie – i przyniesie widoczne dobre rezultaty. Takim kremem jest Matmatique, biokrem z linii ANNA PIKURA, znakomicie dopełniający działanie kolagenu i podobnie jak on działający na różne przyczyny powstawania trądziku: nawilża, odżywia i chroni, normalizuje zaburzone funkcje skóry, oczyszcza, ściąga pory, delikatnie odkaża.

Co jest dobre na trądzik spośród specjalistycznych zabiegów kosmetycznych? Przede wszystkim zabiegi złuszczające naskórek, takie jak kwasy owocowe (np. migdałowy), peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja. W Klinikach Odnowy Kolagenowej ANNA PIKURA zabiegi takie oraz ultranowoczesne – lecz łagodne dla skóry – procedury takie jak Mezoforte czy AP Oxyluxe łączy się z działaniem kolagenu AP BIOAKTIV, osiągając nadzwyczajne rezultaty.

Najlepszy sposób na trądzik? Połączyć to wszystko, o czym była mowa powyżej – od zmian w jadłospisie, przed włączenie do pielęgnacji kolagenu aktywnego biologicznie aż po skuteczne specjalistyczne zabiegi.Powrót do Bazy wiedzy - ANNA PIKURA

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved