Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Skuteczne na trądzik

Co jest skuteczne na trądzik? To zależy, co chcemy osiągnąć. Jeśli zależy nam na rezultacie natychmiastowym, niezależnie od tego, że po tygodniu czy dwóch trądzik powróci ze zdwojoną siłą, a skóra (a może nawet inne narządy organizmu) zostanie bezpowrotnie uszkodzona, można skorzystać z chemicznych preparatów farmaceutycznych, wśród których największą popularnością wśród desperatów cieszą się farmaceutyki sterydowe.Jeśli jednak nie chcemy wyrządzać własnej skórze trwałej krzywdy, rozejrzymy się wśród metod naturalnych, które na pewno nie zaszkodzą skórze i organizmowi. Naprawdę skuteczne metody na trądzik, pozwalające osiągnąć trwały rezultat bez przykrych efektów ubocznych, są tylko naturalne i dobroczynnie działają na skórę i organizm.

Skuteczne sposoby na trądzik to przede wszystkim zmiana sposobu odżywiania się i trybu życia. To, co „wychodzi na zewnątrz” uwidoczniając się na skórze, jest zwykle skutkiem samoodtruwania się organizmu, który za wszelką cenę próbuje wyrzucić z siebie szkodliwe substancje i toksyny. Rezygnacja z fastfoodów, szczodrze doprawianych chemią gotowych produktów, czipsów i napojów gazowanych z całą kolekcją E-ileś-tam w składzie oraz z innych wątpliwych dobrodziejstw cywilizacji to pierwszy krok do ładniejszej cery. Duża ilość warzyw, owoców, orzechów i nasion w jadłospisie, rezygnacja z palenia, alkoholu oraz z nadmiaru używek z kofeiną i teobrominą (kawa i herbata, czekolada i kakao) na pewno korzystnie wpłynie na stan cery.

Jakie są skuteczne preparaty na trądzik? Większość sklepowych preparatów na trądzik ma ten minus, że zawiera więcej „chemii” niż dobroczynnych substancji aktywnych, szukając więc dobrego preparatu, trzeba starannie wczytać się w nalepkę ze składem. Prościej jest nieraz skorzystać ze sposobów domowych: picie herbatki z fiołka trójbarwnego („bratka polnego”), regularne maseczki z drożdży, ogórka (z hodowli ekologicznej) czy miodu czy korzystanie z zalet octu jabłkowego (rozpuszczony w wodzie można zarówno pić jak i przemywać nim skórę).Jedyny naprawdę skuteczny preparat na trądzik, jaki jest dostępny na rynku, to kolagen aktywny biologicznie AP BIOAKTIV. „Naprawdę skuteczny”, ponieważ nie tylko skutecznie eliminuje trądzik, ale i doprowadza skórę do równowagi i nie tylko nie szkodzi tkankom i narządom, ale wręcz przyśpiesza ich regenerację. Co więcej, podniesie on skuteczność „domowych” metod zwalczania trądziku.Codzienną pielęgnację kolagenem AP BIOAKTIV warto wesprzeć biokremem ANNA PIKURA Matmatique, bogatym w substancje roślinne i przeznaczonym dla cery tłustej, który wszechstronnie pielęgnuje skórę z problemami łojotokowymi i sprzyja jej należytemu funkcjonowaniu.Powrót do Bazy wiedzy - ANNA PIKURA

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved